fbpx
19 kwietnia 2017

Mycie elewacji, odgrzybianie elewacji, czyszczenie elewacji – prace alpinistyczne Warszawa

Wykonujemy profesjonalnie czyszczenie i odgrzybianie elewacji przy pomocy technik alpinistycznych.

Nasze prace wykonujemy za pomocą najwyższej jakości myjek firm Kranzle, Karcher, Falch oraz innymi w zależności od potrzeb.

Wykorzystujemy środki chemiczne odpowiednie do każdego typu zabrudzeń oraz elewacji. Materiał odbieramy osobno dla każdego zlecenia.

Mycie elewacji, odgrzybianie elewacji, czyszczenie elewacji – prace alpinistyczne

Na fotografiach widać, jaką różnicę robi profesjonalne mycie i odgrzybianie elewacji.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie w związku z tym wyceny dokonujemy osobno dla każdego obiektu.

Każdy budynek mieszkalny czy usługowy w chwili oddania do użytku wygląda z zewnątrz czysto i świeżo. Każdy też z biegiem czasu traci blask i po prostu się brudzi – w wyniku osadzania się pyłów, działalności zwierząt czy wpływu czynników atmosferycznych. Sposobem na utrzymanie odpowiedniego wyglądu elewacji jest oczywiście regularne mycie. W przypadku bloków, wieżowców czy innych dużych budynków nie jest to jednak łatwe. W takich przypadkach pomóc mogą nasi specjaliści, którzy dzięki zastosowaniu technik alpinistycznych przeprowadzą czyszczenie elewacji każdej konstrukcji.

Co bardzo ważne, w naszej firmie HiJOB przykładamy bardzo dużą wagę do jakości oferowanych usług. Dlatego też nas zespół składa się z profesjonalnych pracowników-alpinistów, którzy szybko, dokładnie i bezpiecznie przeprowadzą mycie, czyszczenie i odgrzybianie każdej elewacji. Oczywiście wysiłek ludzi wspierany jest w tym przypadku zarówno przez odpowiedni sprzęt wspinaczkowy, jak i nowoczesne myjki ciśnieniowe oraz specjalistyczne środki chemiczne. Warto przy tym dodać, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając rozwiązania do typu budynku i rodzaju czyszczonej powierzchni.

Jeśli więc zależy Ci na przeprowadzeniu kompleksowego czyszczenia i odgrzybiania elewacji wielopiętrowego budynku czy wieżowca, to serdecznie zapraszamy do kontaktu! Gwarantujemy przy tym, że sama usługa będzie zrealizowana bardzo szybko i profesjonalnie. Warto w tym miejscu dodać, że nasza firma świadczy usługi czyszczenia i odgrzybiania elewacji nie tylko na terenie Warszawy, ale też na terenie całej Polski.

Mycie elewacji Warszawa
Czyszczenie elewacji betonowej Warszawa
Odgrzybianie elewacji Warszawa
Mycie elewacji betonowej
Czyszczenie elewacji
Myjemy elewacje
Mycie balkonów