fbpx
19 kwietnia 2017

Mycie elewacji, odgrzybianie elewacji, czyszczenie elewacji – prace alpinistyczne Warszawa

Wykonujemy profesjonalnie czyszczenie i odgrzybianie elewacji przy pomocy technik alpinistycznych.

Nasze prace wykonujemy za pomocą najwyższej jakości myjek firm Kranzle, Karcher, Falch oraz innymi w zależności od potrzeb.

Wykorzystujemy środki chemiczne odpowiednie do każdego typu zabrudzeń oraz elewacji. Materiał odbieramy osobno dla każdego zlecenia.

Mycie elewacji, odgrzybianie elewacji, czyszczenie elewacji – prace alpinistyczne

Na fotografiach widać, jaką różnicę robi profesjonalne mycie i odgrzybianie elewacji.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie w związku z tym wyceny dokonujemy osobno dla każdego obiektu.

Każdy budynek mieszkalny czy usługowy w chwili oddania do użytku wygląda z zewnątrz czysto i świeżo. Każdy też z biegiem czasu traci blask i po prostu się brudzi – w wyniku osadzania się pyłów, działalności zwierząt czy wpływu czynników atmosferycznych. Sposobem na utrzymanie odpowiedniego wyglądu elewacji jest oczywiście regularne mycie. W przypadku bloków, wieżowców czy innych dużych budynków nie jest to jednak łatwe. W takich przypadkach pomóc mogą nasi specjaliści, którzy dzięki zastosowaniu technik alpinistycznych przeprowadzą czyszczenie elewacji każdej konstrukcji.

Co bardzo ważne, w naszej firmie HiJOB przykładamy bardzo dużą wagę do jakości oferowanych usług. Dlatego też nas zespół składa się z profesjonalnych pracowników-alpinistów, którzy szybko, dokładnie i bezpiecznie przeprowadzą mycie, czyszczenie i odgrzybianie każdej elewacji. Oczywiście wysiłek ludzi wspierany jest w tym przypadku zarówno przez odpowiedni sprzęt wspinaczkowy, jak i nowoczesne myjki ciśnieniowe oraz specjalistyczne środki chemiczne. Warto przy tym dodać, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając rozwiązania do typu budynku i rodzaju czyszczonej powierzchni.

Jeśli więc zależy Ci na przeprowadzeniu kompleksowego czyszczenia i odgrzybiania elewacji wielopiętrowego budynku czy wieżowca, to serdecznie zapraszamy do kontaktu! Gwarantujemy przy tym, że sama usługa będzie zrealizowana bardzo szybko i profesjonalnie. Warto w tym miejscu dodać, że nasza firma świadczy usługi czyszczenia i odgrzybiania elewacji nie tylko na terenie Warszawy, ale też na terenie całej Polski.

Mycie elewacji
Czyszczenie elewacji betonowej
Odgrzybianie elewacji
Mycie elewacji betonowej
Czyszczenie elewacji
Myjemy elewacje
Mycie balkonów