fbpx
19 kwietnia 2017

Malowanie i renowacja elewacji

Malowanie elewacji w Warszawie

Aby odświeżyć wygląd budynku i sprawić, że będzie prezentował się o wiele bardziej estetycznie, nie trzeba wcale przeprowadzać gruntownego remontu oraz inwestować ogromnych środków. Oferowane przez nas w korzystnej cenie renowacja oraz malowanie elewacji z rusztowaniem realizowane w Warszawie i okolicach pozwolą uzyskać równie dobry efekt. Sprawdź, co konkretnie możemy Ci zaproponować i dlaczego warto zdecydować się na współpracę z nami.

Bez wątpienia wygląd zewnętrzny każdego budynku ma spore znaczenie – i to niezależnie od jego przeznaczenia. Z pewnością bowiem obdrapane kamienice czy bloki nie będą chlubą mieszkańców, podobnie zresztą jak naruszone zębem czasu elewacje biurowców lub wieżowców, które mogą jedynie budzić zażenowanie pracowników czy kontrahentów. Dlatego też zawsze warto dbać o odpowiednią prezencję posiadanych budynków, poprzez regularną konserwację i mycie, a gdy to konieczne – także ponowne malowanie lub renowacja elewacji z wykorzystaniem rusztowania. Cena, którą trzeba zapłacić za tego rodzaju usługi, na pewno szybko się zwróci dzięki większej renomie i prestiżowi, jakie zapewni firmie bardziej estetyczny wygląd jej siedziby. Prywatni właściciele również będą czuli się o wiele lepiej, mieszkając w zadbanym bloku czy kamienicy.

Dlaczego warto zlecić renowację elewacji właśnie nam?

Nasza firma HiJOB specjalizuje się właśnie w renowacjimalowaniu elewacji wysokich i dużych konstrukcji, w przypadku których nie ma możliwości wykonania tej usługi z ziemi i konieczne jest skorzystanie na przykład z rusztowania. Proponujemy korzystne ceny i staranną realizację każdego zlecenia. Swoją ofertę kierujemy szczególnie do wspólnot mieszkaniowych, właścicieli budynków wielorodzinnych i użyteczności publicznej, biurowców, wieżowców czy też dużych zakładów przemysłowych (oraz właścicieli domków jednorodzinnych). Co jednak jasne, jesteśmy też otwarci na każde inne wyzwanie i chętnie podejmiemy się innych, bardziej wymagających prac.

Do realizacji zleceń w zakresie renowacji nasi pracownicy wykorzystują stabilne rusztowania, a także  profesjonalny sprzęt alpinistyczny, który pozwala na dość swobodne i bezpieczne poruszanie się po całej powierzchni ściany. Co bowiem warte podkreślenia, samo malowanie elewacji zawsze musi być poprzedzone odpowiednim przygotowaniem całej powierzchni – co jest szczególnie ważne w przypadku remontów. Nie ma w tym przypadku miejsca na jakąkolwiek niedokładność czy błędy będące rezultatem pośpiechu lub celowo zaniżonej ceny.

Malowanie elewacji na najwyższym poziomie – dosłownie i w przenośni

Cechami wyróżniającymi nasze usługi renowacji i malowania elewacji z rusztowaniem jest z pewnością ich korzystna cena, wysoka jakość oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta. Jesteśmy bardzo elastyczni i zawsze bierzemy pod uwagę sugestie zleceniodawcy. Doskonale bowiem zdajemy sobie sprawę z różnorodności budynków, a także wielu dostępnych możliwości wykończenia samych ścian zewnętrznych. Dlatego też do prac możemy użyć zarówno materiałów dostarczonych przez zamawiającego, jak i samodzielnie przygotowanych farb i narzędzi, zależnie od życzenia klienta.

Jeśli więc zależy Ci na profesjonalnym pomalowaniu nowo wybudowanego budynku lub odświeżeniu stojącej od lat konstrukcji, to serdecznie zapraszamy do kontaktu! Gwarantujemy bowiem, że nasza ekipa doskonale poradzi sobie z każdym zadaniem dotyczącym renowacji czy  malowania elewacji z rusztowaniem w Warszawie czy dowolnym innym miejscu Polski!