fbpx
19 kwietnia 2017

Malowanie i renowacja elewacji

Malowanie elewacji w Warszawie

Bez wątpienia wygląd zewnętrzny każdego budynku ma spore znaczenie – i to niezależnie od jego przeznaczenia. Z pewnością bowiem obdrapane kamienice czy bloki nie będą chlubą mieszkańców, podobnie zresztą jak naruszone zębem czasu elewacje biurowców lub wieżowców, które mogą jedynie budzić zażenowanie pracowników czy kontrahentów. Dlatego też zawsze warto dbać o odpowiednią prezencję posiadanych budynków, poprzez regularną konserwację i mycie, a gdy to konieczne – także ponowne malowanie elewacji.

Nasza firma HiJOB specjalizuje się właśnie w malowaniu elewacji wysokich i dużych konstrukcji, w przypadku których nie ma możliwości wykonania tej usługi z ziemi. Swoją ofertę kierujemy szczególnie do wspólnot mieszkaniowych, właścicieli budynków wielorodzinnych i użyteczności publicznej, biurowców, wieżowców czy też dużych zakładów przemysłowych (oraz właścicieli domków jednorodzinnych). Co jednak jasne, jesteśmy też otwarci na każde inne wyzwanie. Do realizacji zleceń nasi pracownicy wykorzystują profesjonalny sprzęt alpinistyczny, który pozwala na dość swobodne poruszanie się po całej powierzchni ściany. Co bowiem warte podkreślenia, samo malowanie elewacji zawsze musi być poprzedzone odpowiednim przygotowaniem całej powierzchni – co jest szczególnie ważne w przypadku remontów. Nie ma w tym przypadku miejsca na jakąkolwiek niedokładność czy błędy.

Cechami wyróżniającymi nasze usługi malowania elewacji jest z pewnością ich wysoka jakość oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta. Doskonale bowiem zdajemy sobie sprawę z różnorodności budynków, a także dostępnych możliwości wykończenia samych ścian zewnętrznych. Dlatego też do prac możemy użyć zarówno materiały dostarczone przez zamawiającego, jak i samodzielnie przygotowanych farb i narzędzi. Jeśli więc zależy Ci, na profesjonalnym pomalowaniu nowo wybudowanego budynku lub odświeżeniu stojącej od lat konstrukcji, to serdecznie zapraszamy do kontaktu! Gwarantujemy bowiem, że nasza ekipa doskonale poradzi sobie z każdym zadaniem malowania elewacji w Warszawie czy dowolnym innym miejscu Polski!