fbpx
11 kwietnia 2017

Malowanie konstrukcji stalowych w Warszawie

Montaż i antykorozja konstrukcji stalowych

Prowadzimy prace montażowe oraz antykorozyjne konstrukcji stalowych.

Zabezpieczamy przed korozją konstrukcje każdego typu – stal czarna, ocynkowana, Corten i inne. Materiał zabezpieczający zawsze dobieramy odpowiednio do typu stali lub wykonujemy zlecenia materiałem dostarczonym przez inwestora.

Zajmujemy się montażem konstrukcji stalowych m.in. konstrukcje wsporcze linii wysokiego napięcia, podesty spocznikowe na kominach, konstrukcje pod bannery reklamowe i inne.

Stal to bez wątpienia jeden z najlepszych materiałów budowlanych. Jest ona bardzo wytrzymała, odporna i sama w sobie dość estetyczna. Jednak nawet najlepiej zabezpieczona konstrukcja stalowa prędzej czy później będzie wymagała ponownego malowania i wzmocnienia ochrony antykorozyjnej. W takiej sytuacji niezbędna może się okazać pomoc naszej firmy zajmującej się specjalistycznymi pracami na wysokościach – HiJOB.

Tworząc nasze przedsiębiorstwo, doskonale zdawaliśmy sobie sprawę, że montaż, malowanie i antykorozja konstrukcji stalowych jest dużym wyzwaniem dla każdego inwestora. Dlatego też zadbaliśmy o stworzenie odpowiedniego zespołu pracowników-alpinistów, którzy dzięki własnemu doświadczeniu i profesjonalnemu sprzętowi będą w stanie wykonać każdą pracę na wysokości.

Do naszych specjalności należy:

  • montaż różnego typu konstrukcji stalowych na wysokościach – elementów słupów wysokiego napięcia, podestów na kominach, stelaży do banerów reklamowych itp.,
  • malowanie konstrukcji stalowych,
  • zabezpieczanie antykorozyjne konstrukcji ze stali każdego typu.

  Co bardzo ważne, zawsze staramy się korzystać z najlepszych i dobrze dopasowanych do danego rodzaju stali środków zabezpieczających. Możemy jednak też skorzystać z materiałów dostarczonych przez inwestora.

  Mimo że siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Warszawie, to jednak usługi montażu, malowania i zabezpieczenia antykorozyjnego konstrukcji stalowych świadczymy na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu!

  WYCENA DOKONYWANA JEST INDYWIDUALNIE DLA KAŻDEGO ZLECENIA.